آراد برندینگ
خانه / زرین ساپ / فروش روسری حوله ای و کلاه پیج طرح دار

فروش روسری حوله ای و کلاه پیج طرح دار

فروش روسری حوله ای

فروش روسری حوله ای و کلاه پیج طرح دار در این سایت اینترنتی با تخفیفات ویژه انجام می گیرد. روسری حوله ای و کلاه پیچ از دیگر محصولات زرین ساپ می باشند که بسیار محبوب در میان خریداران نمایان شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

تولید روسری حوله ای و کلاه پیچ

با به روی کار آمدن روسری حوله ای و کلاه پیج در چرخه تولیدات حوله زرین ساپ موجب شده این مجموعه از فروش بالایی برخوردار گردد و به سبب همین امر تولیدات محصولات حوله ای از جمله روسری های حوله ای و سایر محصولاتشان روند سعودی به خود گیرد. روسری حوله ای از ضایعات دوخت حوله تهیه می گردد که محصولی بسیار پر فروش می باشد.

فروش روسری حوله ای و کلاه پیج طرح دار

انواع طرح های روسری حوله ای

روسری های حوله در طرح های سارا و لاو بسیار مورد پسند بانوان قرار گرفته است. طرح های سارا و لاو با توجه به سلیقه بانوان انتخاب شده است به همین جهت بسیار محبوب در میان بانوان می باشد.

فروش روسری حوله ای و کلاه پیج طرح دار

ابعاد روسری های حوله ای و کلاه پیچ متنوع می باشد و ما به کسانی که مو های بلند دارند روسری حوله ای را پیشنهاد می نماییم و افرادی که موی کوتاه دارند بهتر است از کلاه پیچ استفاده نمایند.

فروش روسری حوله ای

روسری های حوله ای در ابعاد تفاوت آنچنانی باهم ندارند و بیشتر در طرح و رنگشان متنوع می باشند. این نوع از کلاه ها را می توانید از نمایندگی های پخش در سر تا سر کشور خریداری نمایید.

فروش روسری حوله ای و کلاه پیج طرح دار

خرید عمده روسری حوله ای

خرید این محصول در این سایت اینترنتی با شرایط ویژه به صورت عمده انجام می گیرد. اگر شما خریدار عزیز قصد خرید تکی این محصول را دارید بهتر است با مراجعه حضوری به مراکز فروش این محصول را تهیه نمایید اما اگر قصد خرید و فروش روسری حوله ای و کلاه پیج طرح دار دارید می توانید از طریق این سایت اینترنتی محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

فروش روسری حوله ای

الگوی کلاه مخصوص حوله

کلاه های حوله ای در انواع مختلفی موجود می باشند و با توجه به الگوی خاصی دوخته می شوند. این نوع از کلاه ها از ضایعات پارچه های حوله ای تولید می شود و از الگوی بسیار ساده و راحتی برخوردار بوده.

فروش روسری حوله ای

این نوع از کلاه ها امروزه بسیار پر فروش و پر مصرف نمایان شده اند و متقاضیان بسیاری را شامل می شوند. در عکس بالا الگوی کلاه حوله ای را برای شما عزیزان رسم نموده ایم تا از این مطلب به خوبی اطلاعات کافی را کسب نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حوله تبلیغاتی

قیمت حوله تبلیغاتی زرین ساپ با توجه به کیفیت بسیار بالای آن مناسب و ارزان …