آراد برندینگ
خانه / زرین ساپ / قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید وابسته با سایز و جنس آن متغیر می باشد. دمپایی های یکبار مصرف هتلی همان طور که از نامشان مشخص است در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت دمپایی های یکبار مصرف هتلی بسته به نوع سفارش هتلداران متفاوت می باشد.

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی به نسبت دمپایی های حوله ای چند بار مصرف بسیار ارزان تر و مناسب تر می باشد. این نوع از دمپایی ها علاوه بر قیمت ماسبی که دارند از کیفیت قابل توجهی هم برخوردار هستند و بسیار مشتری پسند می باشند.

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید

دمپایی های هتلی بیشتر در رنگ سفید تولید می شوند و رنگ های روشن و سفید به نسبت سایر رنگ های تیره از قیمت خرید ارزان تری برخوردار هستند به همین خاطر عوامل بسیاری موجب شده اند تا قیمت محصولات هتلی کاهش یابد و کم هزینه باشند. دمپایی یکبار مصرف هتلی را با قیمتی ارزان تر از کارخانه خریداری نمایید.

موارد مصرف دمپایی هتلی سفید

موارد مصرف دمپایی هتلی سفید

این نوع از دمپایی ها به صورت یکبار مصرف می باشد و پس از یکبار استفاده دیگر کاربردی ندارند و غیر قابل استفاده و شستشو می باشند. گاها از این نوع دمپایی ها در بیمارستان ها، اتاق عمل ها و …. استفاده می شوند تا پس از هربار استفاده به راحتی به دور بیاندازند.

موارد مصرف دمپایی هتلی سفید

دمپایی های یکبار مصرف در هتل ها جهت بهداشت فردی مسافران در غالب یک بسته به آن ها داده می شود. دمپایی های هتلی بیشتر به صورت یکبار مصرف تولید و به فروش می رسند تا هم از قیمت خرید ارزان تر و هم بهداشتی تر نسبت به سایر دمپایی های حوله ای و یا دمپایی های هتلی باشد.

تولید دمپایی یکبار مصرف هتلی

تولید دمپایی یکبار مصرف هتلی

دمپایی های یکبار مصرف چندی است که در چرخه تولیدات حوله ای اضافه شده اند و بسیار مورد استفاده و مورد توجه خریداران قرار گرفته است. دمپایی های یکبار مصرف از پنبه و یا الیاف مصنوعی و حتی گاها تنظیف برای رویه دمپایی و با استفاده از فوم برای کفه دمپایی تولید می گردند.

تولید دمپایی یکبار مصرف هتلی

دمپایی های هتلی گاها همراه با بافت و یا چاپ لوگو تولید می شوند تا جنبه تبلیغاتی هم داشته باشند و غیر قابل فروش باشند. این نوع از دمپایی ها که آرم و نشان هتل بر روی آن ظاهر می گردد به نسبت سایر دمپایی های هتلی ساده و معمولی از قیمت خرید بالاتری برخوردار می باشند.

خرید عمده دمپایی یکبار مصرف هتلی

خرید عمده دمپایی یکبار مصرف هتلی

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی سفید را از ما بخواهید تا با شنیدن قیمت های ارزان و مناسب شگفت انگیز شوید. دمپایی های یکبار مصرف هتلی در مدل های مختلف در این سایت اینترنتی به صورت عمده و تعداد بالا به فروش می رسد.

خرید عمده دمپایی یکبار مصرف هتلی

سفارش دمپایی های یکبار مصرف خود را به ما بسپارید تا بهترین ها را برای شما تولید و در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان برسانیم. خرید عمده دمپایی یکبار مصرف هتلی به شما این امکان را می دهد تا از تخفیفات ویژه مجموعه زرین ساپ بهره مند شوید و محصولات مورد نیاز خود را با کمترین هزینه ای تامین نمایید.

فروش اینترنتی دمپایی حوله ای

فروش اینترنتی دمپایی حوله ای

فروش اینترنتی دمپایی حوله ای با توجه به قیمت های ارزان و مناسبی که دارند روند سعودی به خود گرفته و خوشبختانه با توجه به کاهش بسیاری از هزینه ها هتل داران به راحتی می توانند این محصول را تهیه نمایند.

فروش اینترنتی دمپایی حوله ای

با خرید و فروش های اینترنتی بسیاری از هزینه ها کاهش یافته و برخی دیگر از مشکلات های خرید های حضوری که بر برخی دیگر از مشکلات می افزودند کاهش یافته است. مشکلاتی همچون ترافیک و هزینه های بالا با خرید های غیر حضوری در خانه یا هر کجای دیگر کاهش یافته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حوله تبلیغاتی

قیمت حوله تبلیغاتی زرین ساپ با توجه به کیفیت بسیار بالای آن مناسب و ارزان …