آراد برندینگ
خانه / زرین ساپ / خرید انواع حوله تن پوش نیم تنه

خرید انواع حوله تن پوش نیم تنه

حوله تن پوش نیم تنه

خرید انواع حوله تن پوش نیم تنه در طرح ها و رنگ های متنوع برای سلیقه های خاص از طریق این سایت با فرصت های استثنایی صورت میگیرد. تخفیفات ویژه نوروز در راه است. با ما همراه باشید.

تولیدی حوله تن پوش نیم تنه

تولید حوله های تن پوش نیازمند نهایت دقت و اهمیت می باشد چرا که این حوله ها در طولانی مدت تحت کاربرد ما قرار میگیرد. این حوله ها بایستی استحکام کافی را در برابر پوسیده شدن داشته باشند تا به سرعت از بین نروند. بافت های بلند و نرم ویژگی یک حوله لطیف و ایده آل می باشد.
این تولیدی با در نظر گیری تمامی استاندارد های مورد نیاز در تهیه و تولید یک حوله مرغوب اقدامات لازم را به عمل می آورد. یکبار امتحان از این محصولات کافیست.

خرید انواع حوله تن پوش نیم تنه

فروش حوله تن پوش نیم تنه

فروش انواع حوله های دستی، استخری، تن پوش های متنوع از جمله دکلته، نیم تنه و سایر مدل های مناسب برای خانم ها، آقایان و کودکان دختر و پسر از وظایف ماست. محصولات مرغوب نماد یک تولید استاندارد می باشد.

حوله تن پوش نیم تنه

فروش حوله تن پوش نیم تنه امروزه با افزایش بی نظیری رو به رو شده است. این نوع از حوله ها بسیار پر تقاضا و محبوب در میان بانوان نمایان شده است که از حوله های تن پوش ساده بیشتر به فروش می رسند. جهت خرید این محصول با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

خرید انواع حوله تن پوش نیم تنه

رفع پرز حوله تن پوش

راه های زیادی برای از بین بردن پرزهای حوله وجود دارد ولی برخی مواقع این راه حل ها چندان کاربردی نیست. در واقع برخی حوله ها برای ایجاد حس نرمی خاص بایستی اندکی پرز داشته باشند ولی پرز دهی بیش از حد محصولی را میتوان تا حد امکان با شستشو از بین برد. شستشوی چند باره سبب بهبود این مشکل می شود.

حوله تن پوش نیم تنه

حوله تن پوش استخری پس از چندین بار استفاده دیگر هیچ گونه پرزدهی نخواهند داشت. این نو از حوله ها بیشتر در استخر ها مورد استفاده بانوان قرار می گیرد. حوله تن پوش نیم تنه را در طرح ها و رنگ های انتخابی خود خریداری نمایید.

خرید انواع حوله تن پوش نیم تنه

قیمت حوله تن پوش

حوله های تن پوش وابسته به انواع مدل ها و طرح ها و همچنین سایز بندی ها از قیمت های متنوعی برخوردار می باشد. جهت اطلاع از قیمت های روز میتوانید با همکاری داخلی در تماس باشید و یا می توانید در کانال تلگرامی ما عضو و از قیمت به روز دقیق محصول مطلع شوید.

حوله تن پوش نیم تنه

حوله تن پوش نیم تنه به نسبت حوله های تن پوش تمام قد و آستین دار از قیمت خرید ارزان تر و مناسب تری برخوردار می باشد. حوله های تن پوش نیم تنه را با قیمت ارزان تر از قیمت کارخانه از ما خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حوله تبلیغاتی

قیمت حوله تبلیغاتی زرین ساپ با توجه به کیفیت بسیار بالای آن مناسب و ارزان …