آراد برندینگ
خانه / دمپایی حوله ای / فروش اینترنتی دمپایی حوله ای ارزان قیمت

فروش اینترنتی دمپایی حوله ای ارزان قیمت

اگر با عبارت فروش اینترنتی دمپایی حوله‌ای برخورد کردید نباید تعجب کنید؛ زیرا فروش اینترنتی همه‌گیر شده‌است. اگر قصد خرید دمپایی حوله ای ارزان  دارید، شاید این دلچسب‌ترین عبارتی باشد که آن روز دیده‌اید.

دمپایی حوله ای ارزان

دمپایی حوله‌ای

دمپایی نوعی وسیله‌ی پوشاننده‌ی پا است، که این پوشانندگی کامل نبوده و قسمت‌هایی از پا را شامل نمی‌شود.
دمپایی‌ها را می‌توان در محیط خارج یا داخل خانه پوشید.
دمپایی‌ها انواع مختلفی دارند.
دسته‌بندی آنها به صورت زیر می‌باشد:

  • دمپایی حوله‌ای
  • دمپایی پلاستیکی
  • دمپایی چرمی
  • دمپایی نمدی

موارد نام‌برده شده در بالا، نشان‌دهنده‌ی جنس دمپایی بودند.
در حالی که انواع دمپایی شامل موارد زیر است:

  • دمپایی جلوبسته
  • دمپایی لاانگشتی
  • دمپایی معمولی

دمپایی حوله‌ای عبارت است از نوعی دمپایی که رویه ‌ای حوله‌ای داشته و کف آن نیز با لایه‌ای از حوله پوشانده شده‌است.
دمپایی حوله‌ای معمولا به دو شکل جلوبسته و معمولی دیده‌ می‌شود و در سایزهای مختلف تولید می‌شوند.
حتی انواع فری‌سایز آنها را نیز میتوان‌دید که اغلب برای هتل‌ها و مسافرخانه‌ها کاربرد دارند.
دمپایی‌های حوله‌ای در این هتل‌ها به صورت دمپایی روفرشی استفاده می‌شوند تا هم بهداشت و تمیزی اتاق حفظ شود و هم مشتری از آسایش و راحتی بیش‌تری برخوردار باشد.
این دمپایی‌های حوله‌ای جنبه‌ی یکبارمصرف بودن دارند و می‌توانند از انواعی با کیفیت پایین‌تر و ارزان‌تر استفاده شوند، ولی گاه ترجیح داده‌ می‌شود که برای جلب رضایت مشتری دمپایی‌حوله‌ای بسیار مرغوب خریده‌ شود و در اتاق‌ها و سوئیت‌ها برای استفاده‌ی مشتری قرار بگیرد.

دمپایی حوله ای ارزان

دمپایی حوله ای ارزان قیمت

دمپایی حوله‌ای ارزان قیمت توسط تولیدکنندگان اغلب به صورت عمده به فروش می‌رسد.
درست است که ارزان بودن لزوما به معنای کیفیت پایین نیست، ولی غالبا به صورت یکبارمصرف توسط هتل‌داران و صاحبان سالن‌ها و آرایشگاه‌های زیبایی خریداری می‌شود.
دمپایی حوله‌ای ارزان قیمت همان‌طور که در بالا هم ذکر شد، لزوما نامرغوب نیست؛ ولی غالبا قیمت پایین نشان‌دهنده‌ی کم‌بودن کیفیت است.
از این دمپایی‌های حوله‌ای ارزان‌قیمت در سالن‌های زیبایی به ویژه هنگام انجام عمل پدیکور استفاده میشود؛ یا برای پس از انجام خدمات زیبایی ناخن مثل ژلیش و غیره که باید پیش از پوشیدن کفش خود مدتی صبر کنید تا لاک ناخنتان خشک شود، یا رطوبت و خیسی پایتان را دمپایی حوله‌ای جذب کند.
روشن است که کیفیت پایین دمپایی حوله‌ای ارزان قیمت هرگز نشان‌دهنده‌ی بهداشتی و تمیز نبودن آن نیست، تنها نسبت به دمپایی‌های حوله‌ای مرغوب‌تر، عمر کوتاه‌تری داشته و پارچه‌ی حوله‌ای آن از کیفیت کمتری برخوردار است.

دمپایی حوله ای ارزان

فروش اینترنتی دمپایی حوله‌ای

احتمالا شما نیز مانند بسیاری از افراد خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح میدهید؛ زیرا مزایای خرید اینترنتی به قدری است که به راحتی نمی‌توان از آنها صرف نظر کرد.
سایتی که از آن خرید می‌کنید از دو حالت زیر خارج نیست:

  • سایت خود تولیدکننده و فروش بدون واسطه
  • سایت یک واسطه بین فروشنده‌ی کالا و خریدار

دمپایی حوله‌ای نیز مانند سایر کالاها قابلیت خرید و فروش اینترنتی دارد و شما برای تهیه‌کردن یک دمپایی حوله‌ای برای خود یا سایر اعضای خانواده‌تان نیازی به مراجعه به بازار ندارید و می‌توانید از اینترنت استفاده کنید.
اگر به یک سایت معتبر برای خرید دمپایی حوله‌ای مراجعه کنید، میتوانید عکس و همه‌ی مشخصاتی که دمپایی حوله‌ای دارد را مشاهده کنید و به راحتی برای خرید یا عدم خرید آن تصمیم بگیرید.
در خریداینترنتی ‌کالاهایی که سایزبندی دارند به علت تفاوت بین قالب‌ها، ممکن‌است کالایی که خریداری می‌کنید پس از رسیدن به دستتان با مغایرت سایز روبه‌رو شود.
ولی دمپایی حوله‌ای در قالب فری‌سایز نیز تولید می‌شود که می‌توانید آنها را برای استفاده‌ی همه‌ی اعضای خانواده با آرامش خیال انتخاب کنید.
اگر کفشی که به صورت اینترنتی خریداری می‌کنید سایز مناسبی نداشته‌باشد، می‌تواند به شما آسیب رسانده و عادی‌ترین کار یعنی راه رفتن را به مسئله‌ای بغرنج تبدیل کند.
ولی دمپایی حوله ای ارزان ، چون پشت پا را نمی‌پوشانند حتی در صورت عدم مطابقت سایز نیز نمیتوانند آسیبی به شما برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com